sEcuRe-Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cel mai lung post.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BunicuTzu
Wanabe admin
Wanabe admin
BunicuTzu


Warn status : Cel mai lung post. 2ikxhlt De unde ai aflat de noi? : BunicuTzu Arma preferata : M4a1 Rang user level : Cel mai lung post. Global%20mod%202 Mesaje : 104
Respect : 150
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 33
Localizare : Iasi

Cel mai lung post. Empty
MesajSubiect: Cel mai lung post.   Cel mai lung post. EmptySam Mar 12, 2011 9:38 am

Propun sa incercam aici sa facem cel mai lung post din forum. Regula e simpla.

Eu pun un cuvant, iar ceilalti completeaza tot cu un singur cuvant, si astfel formam o fraza care nu se va opri niciodata. Nu puneti PUNCT!

Inceputul: Romania

Urmatoru care posteaza va putea scrie : Romania este si tot asa cu cate un cuvant urmatorul trebuie sa mai adauge un cuvant ex: Romania este foarte Sper ca ma-ti inteles

Cuvantul de start este Europa

Deci cuvantu de baza este Europa urmatoru care posteaza mai adauga un cuvant doar la Europa ex:

Europa este , dupa 2 minute vine altu si pune Europa este frumoasa altu continua Europa este frumoasa deoarece si tot asa cu cate un cuvant care sa se imbine!

Incep eu : Europa are
Sus In jos
Next`Please
Mega member
Mega member
Next`Please


Warn status : Cel mai lung post. 2ikxhlt De unde ai aflat de noi? : un tov Arma preferata : m4a1 , ak47 deagle usp... Rang user level : Cel mai lung post. Registered%20user2 Mesaje : 42
Respect : 73
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/03/2011
Localizare : Bucuresti

Cel mai lung post. Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai lung post.   Cel mai lung post. EmptySam Mar 12, 2011 11:27 am

multe
Sus In jos
 
Cel mai lung post.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sEcuRe-Forum :: Diverse :: Jocuri Forumiste-
Mergi direct la: